Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Miley Cyrus: “Srećna sam što su mi se roditelji pomirili, sad mogu na turneju”

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Smiley

Smiley
• Admin •

Miley Cyrus: “Srećna sam što su mi se roditelji pomirili, sad mogu na turneju” Sipasipausa300696270000

Mlada Miley Cyrus izjavila je da joj je laknulo što su joj se roditelji pomirili. Naime, da se njeni roditelji nisu pomirili, ona ne bi mogla da ode na svoju svetsku turneju.

Billy Ray Cyrus i njegova supruga Tish prošle godine su se razdvojili, a krajem godine predali i papire za razvod nakon 17-godišnjeg braka. Nakon što je bilo gotovo sigurno da će se rastati, oni su povukli zahtev za razvod braka i objavili kako su se pomirili. Njihova slavna 18-godišnja kćerka je srećna i laknulo joj je zbog te odluke roditelja. Zadovoljna je jer ne mora da se jede zbog odlaska na turneju dok joj se roditelji svađaju. “Ovo je jako dobro, pogotovo kada krećem na turneju. Uvek se moram uveriti da su svi oko mene dobro pre nego što krenem na turneju. Dok je moja porodica srećna i ja sam srećna”, zaključila je mlada Miley.

http://missmiley.forumsr.net

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu